sob. Sie 8th, 2020

Tygodnik Radomski

Radomska Lewica podsumowała kampanię wyborczą

1 min read

Lewica w Radomiu podsumowała kończącą się kampanię przed niedzielnymi wyborami do Sejmu i Senatu RP. – 13 października zdecydujemy o przyszłości naszej ojczyzny – mówił Ireneusz Sitarski.

Konferencja prasowa podsumowująca kampanię wyborczą Lewicy w radomskim okręgu wyborczym:

Opublikowany przez Radom24.pl Czwartek, 10 października 2019

Patryk Fajdek: Kto lepiej zadba o interesy Radomia, jak nie rodowity radomianin? A tak się składa, że tylko Lewica, jako jedyny ogólnopolski komitet, miała odwagę postawić na czelę listy radomianina. Jestem stąd i będę walczył o sprawy naszego miasta, bo kocham Radom.

Ireneusz Sitarski: 13 października zdecydujemy o przyszłości naszej ojczyzny, o tym, czy Polska będzie krajem fałszywej demokracji czy krajem, w którym przestrzegana jest kontystytucja, funkcjonuje trójpodział władzy… To niezwykle ważne wybory. Proszę o głos, bo mam doświadczenie, które będzie potrzebne, gdy 13 października opozycja wygra wybory i utworzymy większość parlamentarną, która przywróci rządy prawa w Polsce.

Anna Prus: Podczas tej kampanii poruszaliśmy wiele ważny spraw, mówiliśmy o służbie zdrowia, edukacji, polityce społecznej, niepełnosprawnych. Chcieliśmy pokazać, jak my, jako Lewica, widzimy Polskę naszych marzeń. Kandyduję, bo chcę, żeby głos kobiet był w końcu słyszalny w debacie publicznej.

Więcej na załączonym powyżej wideo. /źródło: radom24.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.