sob. Sie 8th, 2020

Tygodnik Radomski

BUDOWANIE MISTRZOWSKIEGO ZESPOŁU

6 min read

Dziewięć edycji  Brand Elite już za nami. Każdorazowo Anna Słopiecka wraz z Małgorzatą Patynowską gromadzą pod jednym dachem w Hotelu Karo znamienitych Gości, przedstawicieli władz miasta i regionu radomskiego, przedsiębiorców i uczestników spotkania w różny sposób związanych z biznesem. Ostatni Wieczór Biznesowy odbył się pt. BUDOWANIE MISTRZOWSKIEGO ZESPOŁU Biznes do Sportu – Sport do Biznesu.

Brand Elite to cykl wydarzeń biznesowych stawiających na:
– rozwój osobisty oraz biznesowy,
– edukację w zakresie budowania i wzmacniania marki osobistej
– skuteczne promowanie własnej marki w oparciu o wartości,
– wymianę doświadczeń i nawiązywanie cennych relacji biznesowych.

W kilku ostatnich edycjach wiele miejsca poświęcono tematyce budowania silnych zespołów, liderowaniu, a w dwóch ostatnich przenikaniu do biznesu wartości panujących w sporcie, o czym świadczą także tematy paneli ostatniego Wieczoru Biznesowego:

– Budowanie mistrzowskiego zespołu. Biznes do sportu. Sport do biznesu – Panel 1.

– Sukces  załogi rajdowej – mistrzowski Zespół siła twojej Marki – Panel 2.

Panel 1 poprowadzili:  Legenda polskiego sportu samochodowego, jeden z najbardziej utytułowanych i doświadczonych pilotów rajdowych w Polsce – Maciej Wisławski i Łukasz Byśnikiewicz – wielki pasjonat motoryzacji oraz sportów motorowych od najmłodszych lat. W pasjonujący sposób opowiadali o tajnikach pracy kierowcy i pilota rajdowego.

Panel 2 poprowadzili: Przemysław Świercz i Jakub Lewandowski (Duet AMP Futbol Polska). Jakub Lewandowski i Przemysław Świercz, spotkali się na sali szkoleniowej w relacji „Mistrz-Uczeń”. Obaj napotkali w swoim życiu przeszkody, które mogły odebrać im nadzieję na przyszłość – obaj przekuli je w sukces! I właśnie to przekuwanie życiowych dramatycznych sytuacji w sukces było sednem ich wypowiedzi, sednem które każdy może zapożyczyć do swojego życia biznesowego i naszego prywatnego. Obu łączy wspólna pasja i cele.

W Wieczorze Biznesowym jak już wcześniej wspomniano udział wzięli: Wice Marszałek Województwa Mazowieckiego – Rafał Rajkowski, Zastępca Prezydenta Miasta Radomia – Katarzyna Kalinowska, Dyrektor oraz przedstawiciele Wydziału Obsługi Radomskiej Strefy Gospodarczej: Krzysztofe Turek, Zbigniew Krzesimowski, Członkowie Rady Loży Radomskiej Loży BCC –  Anna Pucuła -Porochnenko oraz Dariusz Węgrzecki, Wiceprezes Zarządu Izby Przemysłowo – Handlowej Ziemi Radomskiej – Katarzyna Wielocha oraz Członek Zarządu – Roman Najduchowski. 

Na uczestników spotkania czekała wyjątkowa niespodzianka. Światowej sławy skrzypaczka – radomianka Irmina Trynkos rozpoczęła znakomitym koncertem 9 Edycję Brand Elite. W samych superlatywach o talencie Irminy Trynkos głosiły BBC Music Magazine, miesięcznik Gramophone i magazyn The Strand. Nie są Jej obce: Filharmonia Berlińska, Słowacka, Wigmore Hall, Southbank Centre w Londynie, Toronto Centre for Arts, Shanghai Concert Hall czy Concertgebouw w Amsterdamie.

Można było także wylicytować nagrody ufundowane przez Gości Specjalnych i jak już się przyjęło wygrać nagrody przekazane przez Sponsorów. Warunkiem otrzymania nagrody była wiedza na temat Sponsorów.

W części networkingowej przy smacznych przekąskach uczestnicy spotkania mogli nawiązać i zacieśniać znajomości.

Wydarzenie miało wymiar charytatywny na rzecz Fundacji Dobry Duszek w Radomiu. 

10 Edycja Brand Elite przed nami !!!!!

Autor: Rita Kutkiewicz

Foto:

Adam Dziedzic redaktor naczelny Portalu Obiektywnie.info.pl, Artur Gradzik

Goście Specjalni:

MACIEJ WISŁAWSKI – PILOT RAJDOWY

Rajdowy Mistrz Europy 1997, czternastokrotny Mistrz Polski. W 1998 startował w eliminacjach Rajdowych Mistrzostw Świata. W 2009 roku zdobył tytuł Wicemistrza Rally America. Ściga się do dzisiaj pilotując największych polskich kierowców rajdowych. Dla kilku rajdowych pokoleń jest symbolem tego co najlepsze w polskim sporcie samochodowym.

Startował jako pilot polskich kierowców: Henryka Mandery, Andrzeja Lubiaka. W 1988 wystartował w pierwszym rajdzie obok Krzysztofa Hołowczyca (Polonez 1600). To właśnie z Hołowczycem święcił swoje największe sukcesy. Dwa razy w karierze w 1995 i 1996 wygrał razem z nim Mistrzostwo Polski (Toyota Celica ST185). W 1997 wspólnie z Krzysztofem Hołowczycem zdobył tytuł Rajdowego Mistrza Europy (Subaru Impreza 555). Pilotował m.in. Leszka Kuzaja i Sebastiana Frycza, Macieja Lubiaka, Kajetana Kajetanowicza, Radosława Type, Andiego Mancina. Od 2010 r. do chwili obecnej pełni rolę pilota rajdowego Łukasza Byśkiniewicza.

ŁUKASZ BYŚKINIEWICZ – KIEROWCA RAJDOWY

Początkowo rajdy i wyścigi poznawał z perspektywy kibica. Później jako dziennikarz połączył swoją pasję z pracą. Od 2004 roku związany jest z telewizją TVN. Od 2007 roku pracuje w TVN TURBO. Pierwsze kilometry w sporcie motorowym to wyścigi na torze. Debiutował w 2009 roku w pucharze Kii Cee’d. Łukasz jest dwukrotnym Wyścigowym Mistrzem Polski (2010, 2011) oraz drugim Wicemistrzem w wyścigach długodystansowych Endurance (2011). Może się także pochwalić dołączeniem do elitarnego grona kierowców, którzy poprowadzili samochód formuły jeden (Renault F1 Team, 2007). Po przygodzie z wyścigami przyszła kolej na sukcesy w rajdach: wygrana Rajdowego Pucharu Polski 2011 w klasie A6, Wicemistrzostwo Polski w Castrol Edge Fiesta Trophy 2012 (Ford Fiesta R2), Rajdowy Wicemistrz Polski 2013 (Ford Fiesta R2), drugi Wicemistrz Polski klasyfikacji generalnej 2WD 2015 (Renault Clio R3T), wielokrotny zwycięzca Rajdu Barbórka w swojej klasie.

PRZEMYSŁAW ŚWIERCZ – Trener, Kapitan Reprezentacji Polski w AMP Futbolu, zawodnik Husarii Kraków. Prowadzi szkolenia z zakresu motywacji, obsługi klienta, komunikacji, zarządzania ludźmi i zespołem. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego J. Piłsudskiego w Warszawie, instruktor wielu dyscyplin sportowych. Absolwent studiów podyplomowych Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, kierunki: „Zarządzanie Ludźmi w Firmie” oraz ,,Szkolenie i rozwój”. Absolwent Akademii Trenera Biznesu w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Doświadczenie w pracy z ludźmi zdobywał w centrum sportowo – rekreacyjnym. Przechodził wszystkie szczeble struktury firmy, zaczynając pracę od podstaw jako ratownik i instruktor pływania, kończąc na stanowisku dyrektora ds. sportu. Zaczynał od nauki zarządzania sobą, kończył na zarządzaniu zespołami. Prowadził szkolenia z obsługi klienta. Koordynator projektów w klubie sportowym. Tancerz Zespołu Ludowego ,,Warszawa” AWF.

Za swoje największe sukcesu uważa wspaniałą rodzinę – Żonę, dwie piękne córki, cudowne rodzeństwo i kochającą Mamę. To wszystko pozwala mu myśleć o sobie, że jest szczęśliwym człowiekiem. Sportowy sukces to trzykrotny Mistrz Polski w AMP Futbolu, jako zawodnik Husarii Kraków. 4 miejsce na Mistrzostwach Świata i 3 miejsce na Mistrzostwach Europy w AMP Futbolu. 

JAKUB LEWANDOWSKI – Trener Mentalny Reprezentacji Polski AMP Futbol, Prezes spółki PASJA GDT, Trener, Coach ICC. Absolwent Wydziału Zarządzania i Marketingu Szkoły Głównej Handlowej oraz studiów podyplomowych w Akademii L. Koźmińskiego – „Zarządzanie Ludźmi w Firmie”. Absolwent Akademii Mistrzów Treningu GT Mentor, certyfikowany coach biznesowy ICC, akredytowany konsultant Insights Discovery, certyfikowany praktyk NLP. Swoje bogate doświadczenie oraz unikatowe kompetencje zdobywał w polskich i międzynarodowych koncernach. Autor i współautor unikatowych narzędzi, koncepcji treningów i warsztatów w zakresie strategii prowadzenia firm, zarządzania personelem oraz zarządzania sprzedażą. Prowadzi coaching biznesowy i indywidualne procesy mentoringowe dla top menedżerów oraz szkolenia z zakresu psychologii sprzedaży, przywództwa, zarządzania ludźmi i motywacji. Współtwórca i członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Mentoringu. Ekspert biznesowy w TVN BiŚ, TVN24 i prasie branżowej. Prelegent na ogólnopolskich konferencjach biznesowych i sprzedażowych. Współautor i inicjator projektów rozwojowych prywatnych uczelni wyższych w Polsce. Wykładowca na studiach podyplomowych i MBA. Trener mentalny Polskiej Reprezentacji AMP Futbol.

ORGANIZATORZY:

NOBLE BRAND ANNA SŁOPIECKA – ekspert ds. kreowania wizerunku i promocji marki. Właścicielka Agencji Kreatywnej Noble Brand (www.noblebrand.pl). Sekretarz Radomskiej Loży Business Centre Club. Członkini Izby Przemysłowo – Handlowej Ziemi Radomskiej. Stypendystka programu mentoringowego Vital Voices Poland fundacji Hillary Clinton. Adeptka „Akademii Marki z Klasą”. Trzykrotny Lider Rejonu Radom w projekcie Szlachetna Paczka. Z wykształcenia Dziennikarka. Propagatorka budowania marki osobistej opartej na wartościach. We wszystkich działaniach przyświeca jej idea „Najważniejszy drugi człowiek”.

MAŁGORZATA PATYNOWSKA – Założycielka Fundacji „Dobry Duszek” w Radomiu. Adeptka „Akademii Marki z Klasą”. Posiada dwunastoletnie doświadczenie w koordynowaniu projektami na rzecz działań społecznych i lokalnych. Dzięki zaangażowaniu Fundacji, pomoc cyklicznie otrzymuje 1200 osób, a fundacja przekazała ponad 900 ton żywności i ponad 120 000 obiadów dla dzieci. Jej misją jest wspieranie rozwoju osobistego na płaszczyźnie duchowej. Jest przekonana, że każda sytuacja, problem czemuś służy. Wszystko jest po coś, trzeba tylko rozeznać po co. Pragnie czynić siebie i świat lepszym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.