UWAGA! Dołącz do nowej grupy Radom - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Dzielnicowy z Pionek wyróżniony za bohaterskie ratowanie dzieci


Sierżant sztabowy Konrad Klimowicz, dzielnicowy z Komisariatu Policji w Pionkach, został uhonorowany za swoje heroiczne czyny podczas ratowania dzieci. W ciągu ostatnich dni interweniował dwukrotnie, ratując tonące dzieci nad Stawem Górnym w Pionkach. Jego działania wyróżniły się szybkim refleksom i gotowością do działania, co przyczyniło się do uratowania życia najmłodszych. Uroczystość, podczas której przyznano mu wyróżnienie, miała miejsce w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

Podczas ceremonii, która odbyła się z okazji ślubowania nowo przyjętych funkcjonariuszy mazowieckiego garnizonu Policji, nadinsp. Waldemar Wołowiec, Komendant Wojewódzki Policji, podziękował sierż. szt. Konradowi Klimowiczowi za jego bohaterską postawę. Podkreślono, że motto „Pomagamy i chronimy” stawia bezpieczeństwo obywateli na pierwszym miejscu, a jego czyny są najlepszym przykładem tego, jak powinien zachowywać się prawdziwy policjant.

W ostatnich dniach, w czasie wolnym od służby, Klimowicz wykazał się niezwykłą odwagą, ratując dzieci, które znalazły się w niebezpieczeństwie. Obie interwencje miały miejsce w krótkim odstępie czasu i były niezwykle dynamiczne, co potwierdza, jak ważna jest szybka i zdecydowana reakcja w sytuacjach zagrożenia. Dzięki jego odwadze i determinacji, dzieci zostały uratowane i bezpiecznie wyniesione na brzeg.

Źródło: Policja Radom


Oceń: Dzielnicowy z Pionek wyróżniony za bohaterskie ratowanie dzieci

Średnia ocena:4.54 Liczba ocen:14


Zobacz Także