UWAGA! Dołącz do nowej grupy Radom - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Debata społeczna na temat bezpieczeństwa w gminie Gózd

Beata Ignatiuk

Beata Ignatiuk


Mieszkańcy gminy Gózd są zaproszeni do wzięcia udziału w debacie społecznej, która odbędzie się 16 października 2025 roku. Spotkanie ma na celu omówienie kwestii bezpieczeństwa w lokalnej społeczności. Debata zorganizowana przez Komendę Miejską Policji w Radomiu będzie miała miejsce w Domu Strażaka o godzinie 17.00.

Głównym tematem debaty będzie zwiększenie poczucia bezpieczeństwa mieszkańców oraz wypracowanie efektywnych rozwiązań dotyczących tego zagadnienia. Policja planuje zaangażować obywateli w dyskusję na temat lokalnych problemów związanych z bezpieczeństwem oraz zjawisk, które mogą wzbudzać obawy wśród mieszkańców.

Uczestnictwo w debacie ma na celu nie tylko wymianę opinii, ale również aktywne poszukiwanie skutecznych propozycji i strategii, które mogłyby przyczynić się do poprawy sytuacji bezpieczeństwa w gminie. Organizatorzy serdecznie zachęcają do licznego przybycia i aktywnego zaangażowania się w dyskusję.

Źródło: Policja Radom


Oceń: Debata społeczna na temat bezpieczeństwa w gminie Gózd

Średnia ocena:5 Liczba ocen:11


Zobacz Także