UWAGA! Dołącz do nowej grupy Radom - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Tradycyjne spotkanie wigilijne dla samotnych i potrzebujących w Radomiu


W Radomiu odbędzie się tradycyjne spotkanie wigilijne dla osób samotnych oraz potrzebujących, organizowane przez lokalne władze miasta w partnerstwie z Caritas Diecezji Radomskiej. Wigilijne wydarzenie zostanie zrealizowane 23 grudnia w Kamienicy Deskurów. Uczestnicy będą mieli okazję do podzielenia się opłatkiem oraz skosztowania tradycyjnych potraw świątecznych. To wyjątkowa okazja, aby wspólnie celebrować magię Świąt Bożego Narodzenia.

Wydarzenie zaplanowane na 23 grudnia rozpocznie się o godzinie 12:00 w przyjaznej atmosferze Kamienicy Deskurów. Jak zaznacza zastępca prezydenta Radomia, Marta Michalska-Wilk, spotkania tego typu są ważnym gestem solidarności oraz wsparcia dla osób, które mogą czuć się osamotnione w czasie świąt. Organizatorzy stają na wysokości zadania, tworząc prawdziwe centrum dobra i bliskości, gdzie każdy poczuje się zaproszony i akceptowany.

Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, osoby zainteresowane będą mogły zarejestrować się w Centrum Organizacji Pozarządowych w Kamienicy Deskurów. Zapisy będą prowadzone od 10 do 15 grudnia w godzinach od 8:00 do 18:00. Organizatorzy zachęcają do skorzystania z tej wyjątkowej szansy na wspólne spędzenie wigilijnego czasu oraz przyłączenie się do kolędowania, co wzbogaci atmosferę tego wyjątkowego dnia.

Źródło: Urząd Miasta Radom


Oceń: Tradycyjne spotkanie wigilijne dla samotnych i potrzebujących w Radomiu

Średnia ocena:4.73 Liczba ocen:19


Zobacz Także