Już 6 grudnia mieszkańcy Radomia będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu, jakim są „Mikołajki na łyżwach” połączone z dyskoteką Mikołajów. Każdy, kto tego dnia w godzinach 17:00-20:00 przybędzie na lodowisko w MOSiR Korty z przebraniem lub przynajmniej czapką Mikołaja, skorzysta z atrakcyjnej oferty cenowej. Promocja obejmuje jazdę na łyżwach w specjalnej cenie 8 złotych za godzinę. Zachęcamy do zabrania ze sobą rodzin oraz przyjaciół!
Wydarzenie odbędzie się na lodowisku przy ul. Bulwarowej 19, a dyskoteka Mikołajów rozpocznie się dokładnie o 17:00. To doskonała okazja do miłego spędzenia czasu w gronie bliskich, a także do zabaw na lodzie w świątecznym klimacie. Udział w wydarzeniu będzie możliwy tylko dla osób przebranych w stroje Mikołajów lub noszących czapki, co dodatkowo podkreśli atmosferę radosnych obchodów.
Wszystkich zainteresowanych zachęca się do jak najszybszego odwiedzenia lodowiska, gdyż wyjątkowa promocja obowiązuje tylko w czasie trwania wydarzenia. Z kolei w godzinach 17:00-20:00 skorzystać będzie można z płatnej wypożyczalni łyżew, co ułatwi zabawę osobom, które nie dysponują własnym sprzętem. Mikołajki na łyżwach to z pewnością wydarzenie, które warto uwzględnić w planach na grudniowe popołudnia.
Źródło: MOSiR Radom
Oceń: Mikołajki na łyżwach i dyskoteka Mikołajów w Radomiu
Zobacz Także


